Hakkımızda

3CPR, kurumlara butik hizmet vermek amacıyla 2008 yılında gazetecilik ve iletişim danışmanlığı deneyimi bulunan Cüneyt Uzunoğulları tarafından kuruldu.

Müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını tespit ederken araştırma, ölçümleme gibi bilimsel yöntemlerden ve iletişimin farklı alanlarında sahip olduğumuz 20 yıllık üst düzey deneyimden yararlanıyoruz.

İletişimi geleneksel medyanın kalıpları içerisinde algılamıyor,  dijital alanın, özellikle sosyal medyanın gücünden yararlanıyoruz. İletişimin gücünün yaratıcı fikir ve içerikten geldiğini biliyor, sahip olduğumuz deneyimle hizmet verdiğimiz kurumun yapısına en etkili içeriği üretip ve bu içeriği en uygun mecraya yönlendiriyoruz.

İletişim ne için yapılır

  • İletişim öncelikle fikrin, sözün gücünü aktarır, etkinlik ve yaratıcı proje ile desteklenir

  • İletişim pazarlama yatırımının değerini artırır

  • Reklamın etkisini bütünler

  • Kurum imajı ve algısını yükseltir

  • Sadece birinci dereceden hedef kitleye değil, tüm sosyal paydaşlara mesajların iletilmesini, ilginin arttırılmasını sağlar

3CPR, kurumlara butik hizmet vermek amacıyla 2008 yılında gazetecilik ve iletişim danışmanlığı deneyimi bulunan Cüneyt Uzunoğulları tarafından kuruldu. Müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını tespit ederken araştırma, ölçümleme gibi bilimsel yöntemlerden ve iletişimin farklı alanlarında sahip olduğumuz 20 yıllık üst düzey deneyimden yararlanıyoruz.

NASIL ÇALIŞIRIZ

Strateji

Kurumun kuruluşundan itibaren geçirdiği evreleri, iş ve iletişim hedeflerini, çalışmalarını, ürün ve hizmetlerini öğrenip; etkili bir iletişim için gerekli olan taktik, mesaj ve etkinlik önerilerimizi bir strateji çerçevesinde müşterimiz ile paylaşırız.

Uygulama

Stratejimizde yer alan, müşterimizin onayladığı etkinlikleri ve iletişim çalışmalarını deneyim ve iletişim gücümüzü devreye sokarak, yaratıcı önerilerle zenginleştirir, en etkili sonuçları alacak şekilde uygulamalarımızı hayata geçiririz.

Ölçümleme

Uzman medya ve sosyal medya kuruluşlarının verileri baz alınarak iletişimin sonuçları ve etkisi yorumlanarak anlaşılır, detayları görülebilir çalışma raporları oluşturularak düzenli aralıklarla iş ortağımız ile paylaşılır.